
Bedrijfsuitje op Water
Bedrijfsuitje katapult bouwen
Samenwerken is vereist. We gaan aan de slag om zelf een grote constructie te maken waarmee we gaan katapult schieten. Wie neemt het heft in handen tijdens dit bedrijfsuitje. Met behulp van palen, touwen en elastiek is het de bedoeling om een katapult te bouwen. Na enig knoopwerk is het tijd voor de praktijktest. Welke werknemer kan tijdens dit personeelsfeest de meeste tonnen omschieten?
Bedrijfsuitje Oosterschelde
Spectaculair bedrijfsfeest? De instructeur overhandigt de benodigde middelen: een actueel weerbericht, een grafiek met de voorspelde gerijde krommen, een kaartje van de omgeving en eventueel een stroomatlas. Deze middelen bepalen hoe de tocht gaat worden. Afhankelijk van de elementen gaan we ons per fiets verplaatsen naar St. Annaland. Hier aangekomen zullen we van Canadese kano's een soort catamaran maken. Met onze vaartuigen wordt de Krabbemkreek, een uitloper van de Oosterschelde over gestoken.
Bedrijfsuitje Steppen
Houden we het droog tijdens dit personeelsuitje ? Vanuit VVC-Adventure verplaatst men zich per step of fiets naar het water. Hier gaan we met palen, tonnen en touw aan de slag. Na wat voorbeelden van knopen en het doornemen van mogelijke constructies, is het de bedoeling dat er één of meerdere zeewaardige vlotten worden gemaakt
Bedrijfsuitje Kano puzzeltocht
Raadselachtig varen op het water. Tijdens een mooie kanotocht moeten wat raadsels worden opgelost en vragen worden beantwoord.
Bedrijfsuitje in Almere
VVC-adventure. Voor een actief bedrijfsuitje, slipcursus, bedrijfsfeest, familiefeest, vrijgezellenfeest of teambuilding event met actie.
VVC-adventure ook voor individuele inschrijvingen Porsche-rijden, Hummer-rijden, Quad-rijden enTerreinrijden.








