Offroad rijden voor 2 personen

19 Januari, 2019 10:20

Offroad rijden voor 2 personen

Je kan bij ons offroadrijden vanaf 1 persoon, maar met 2 personen een offroad cursus boeken is natuurlijk een stuk gezelliger. Het offroad rijden in de Landrovers gebeurt op basis van 2 cursisten in 1 auto. Je wisselt elkaar steeds af achter het stuur. Op het moment dat je niet achter het stuur zit leer je natuurlijk ook.

Offroad uitje voor 2 personen

Op onze locatie kan je perfect offroad rijden we hebben genoeg route's om het spannend te maken. Zand, modder, diepe sporen en heuvels zorgen voor een leuk offroad uitje voor 2 personen. Samen ontdekken jullie onder de begeleiding van een VVC instructeur de offroad vaardigheden.

Actie offroadrijden voor 2 personen

Kijk hier voor meer informatie over offroad rijden met 2 personen. Je krijgt een leuke korting voor de 2e persoon.

Offroad rijden met 2 personen in Almere

Onze hoofdlocatie is gevestigd in Almere op dit terrein is alleen deze actie mogelijk. Je kan ook offroad rijden in Gouda en Eindhoven daar geldt echter de actie voor 2 personen niet.

 

< Adverteren op onze website Bedrijfsuitjes in Amsterdam >