Slipcursus met subsidie

24 November, 2007 16:16

Met een grote glimlach komen ze de auto uit. Dertig ex-leerlingen van de Alkmaarse rijscholen Paul en Elite deden met een flinke subsidie van de provincie Noord-Holland mee aan een slipcursus.

Voor maar 30 euro krijgen de ex-leerlingen uit Alkmaar en omstreken een compacte cursus. Daarnaast is er een lunch en mogen ze weer plaats nemen in de lesauto. Normaal kost zo'n dag 180 euro. 150 euro subsidie komt van de provincie, die de pas geslaagde automobilisten graag wil helpen een veiliger verkeersdeelnemer te worden. ,,Want jonge automobilisten zijn vaker betrokken bij ongelukken'', zegt Arjan de Groot van Verkeersschool Paul.

Hij is ook de initiatiefnemer van de Stichting bevordering verkeerseducatie Noord-Holland. Die stichting heeft De Groot opgericht om zo'n cursusdag aan te bieden. ,,Maar met de stichting willen we bijvoorbeeld ook voorlichting gaan geven op middelbare scholen.''

VVC-adventure. Voor een actief bedrijfsuitjeslipcursusfamiliefeestvrijgezellenfeest of teambuilding event met actie.

VVC-adventure ook voor individuele inschrijvingen Porsche-rijdenHummer-rijdenQuad-rijden en Terrein rijden.

< Porsche rijden in 911 GT 3 Slipcursus Emmen >