Slipcursus Almere op TV

23 November, 2007 16:25

Het TV programma 'Mama Zoekt Lief' De mama's hebben elk nog vier mannen over, alleen Vera stelt het met drie mannen, maar ze kan voor het eerst haar nieuwe aanbidder Philippe uittesten tijdens een slipcursus.

Ludivine neemt Wouter en Wim mee op uitstap, maar dan ontdekt Wim dat Wouter en Ludivine elkaar al eerder ontmoetten.
'Mama zoekt een lief' (VT4)

Sarah leert haar mannen dansen op folkmuziek, en Linda toont een verborgen kant van zichzelf tijdens een originele daguitstap. En ondertussen worden enkele mannen aan een waar kruisverhoor onderworpen door de familie van de mama's...

4 Alleenstaande en levenslustige mama's zijn op zoek naar een lief. Ze hebben alles om de ware liefde te vinden, behalve tijd. Maar daar brengt Cara Van der Auwera verandering in en zoekt voor hen ‘the perfect match'. 20 Mannen krijgen de kans om mama's hart te veroveren. En uiteraard mogen ook de kinderen hun onverbloemde mening geven op al dat mannelijk schoon.

'Mama Zoekt Lief', woensdag 31 oktober om 21.30 uur bij VT4.

VVC-adventure. Voor een actief bedrijfsuitjeslipcursusfamiliefeestvrijgezellenfeest of teambuilding event met actie.

VVC-adventure ook voor individuele inschrijvingen Porsche-rijdenHummer-rijdenQuad-rijden en Terrein rijden.

< Slipcursus Emmen Porsche rijden smoes voor boete >