Slipcursus Etten Leur

15 Juni, 2007 09:07

Een slipcursus is leerzaam, maar ook heel leuk als bedrijfsuitje, personeelsfeest, vrijgezellenfeest of familiefeest. Slippen kan je leren tijdens de slipcursus nu ook in Etten Leur

Slipcursus nu ook in Etten Leur

Hoe reageert je op een wegslippende auto? Wat is onder- en overstuur? Weet je hoe je plotseling moet remmen met het ABS-remsysteem? De slipcursus biedt je de mogelijkheid om je auto beter onder controle te kunnen houden.

Na deelname van de volledige slipcursus ontvang je een anti-slipcertificaat. Bij een aantal verzekeringsmaatschappijen kan je mogelijk korting krijgen op je verzekeringspremie. Ook sommige lease-maatschappijen verlenen korting als de berijders een slipcursus hebben gevolgd. De training wordt gegeven door ervaren instructeurs in groepen van maximaal 12 personen. De slipcursus duurt een hele dag en wordt 7 dagen per week gegeven. De kosten van deze training bedragen 175 euro per persoon inclusief gebruik auto, lunch, koffie/thee. Aan het eind van de dag ontvang je een certificaat.

Tijdens de slipcursus krijg je de volgende oefeningen
- Het corrigeren van de achterwielslip
- Onder-en overstuuroefeningen op gladde cirkel
- Het maken van een noodstop op diverse soorten wegdek, zowel klinkers, asfalt, ZOAB en glad wegdek
- Remoefeningen met en zonder ABS
- Bermsimulaties 
- Bochten, stuur- en remtechniek
- Elandproef

Boeken via telefoonnummer 036 - 532 3580

VVC-adventure. Voor een actief bedrijfsuitjeslipcursusfamiliefeestvrijgezellenfeest of teambuilding event met actie.

VVC-adventure ook voor individuele inschrijvingen Porsche-rijdenHummer-rijdenQuad-rijden en Terrein rijden.

< Slipcursus Gullegum Slipcursus Brussel >