De grootste hindernisbaan van Nederland: de Sweep Away

21 Juli, 2014 14:37

Onze hindernisbaan Sweep Away heeft een grote metamorfose ondergaan. Eerder lieten we al weten dat alle hindernissen nu verbonden zijn met blauw kunstgras. Maar we hebben nu ook extra hindernissen toegevoegd. Daarnaast is het nu mogelijk om vanaf het terras onder het genot van een drankje en muziek de andere deelnemers de baan te zien bedwingen of spectaculaire uitglijders te zien maken.

SweepAway Overview

SweepAway Overview2

GoNuts

Naast de bekende onderdelen als de “Megaballs”, “Cliffhanger” en “Monkey Spin” hebben we de baan uitgebreid met het uitdagende onderdeel “GoNuts”. Deze 16 meter lange baan met 4 draaiende donuts worden door je vrienden of collega’s bestuurd. Lukt het jou om deze hindernis te bedwingen terwijl zij jouw het leven zuur maken?

GoNuts Sweep Away

GoNuts Sweep Away 2

Naast dit nieuwe onderdeel bestaat onze hindernisbaan natuurlijk ook nog uit onder andere de volgende spectaculaire hindernissen:

Punchkiss:

Punchkiss

Swingout

Swingout

Cliffhanger:

Cliffhanger

Megaballs

MegaBalls

Denk je datje de meest uitdagende hindernisbaan van Nederland kunt bedwingen? Of ben je geïnteresseerd in een ander actief bedrijfsuitje of vrijgezellenfeest? Neem dan eens een kijkje op onze vernieuwde website of neem geheel vrijblijvend contact met ons op. We informeren je graag naar de mogelijkheden.

Ook horen wij natuurlijk wat je vindt van onze nieuwe hindernissen. Dus laat een berichtje achter en geef je mening.

< ACTIE 2e persoon GRATIS: Slipcursus combi met Skidcar De skid car: innovatief en veilig de weg onveilig maken >