Barbecue Workshop Juni

7 Mei, 2019 08:26

De maand Juni is de ideale maand om een barbecue workshop te volgen

BBQ workshop Juni

De temperaturen worden steeds hoger, Tijdens onze speciale zomer bbq workshop leer je alles over het bereiden van vlees en vis op de Kamdo's

Open inschrijving voor de bbq workshop in de maand Juni

In de maand juni organiseren wij de BlackBastard bbqworkshop. Er is plaats voor maximaal 24 deelnemers. Je kan al reserveren vanaf 1 persoon. Je ontvangt bij ontvangst 5 consumptiebonnen die je tijdens de bbq workshop kan inwisselen voor een biertje, wijn, frisdrank of warme dranken. Tussen door ga je de zelf gemaakte gerechten ook proeven dus plan geen etentje meer op deze dag!.

Top locatie voor een bbq workshop

Nu kan het weer in de maand juni ook wat minder zijn. Geen probleem de outdoorkeuken is overdekt er staan houtkachels en een kampvuurtje ontbreekt ook niet. 100 vierkante meter outdoor keuken met bar, Kamado's van het merk Blackbastard een rook oven en gezellige muziek.

De BlackBastard bbq workshop in de maand juni

Meer informatie over de bbq workshop die wij organiseren in de maand juni.

Barbecue workshop voor groepen

Deze locatie is geschikt voor barbecue workshops tot 100 deelnemers. 10 verschillende bbq workshops. Bekijk hier het overzicht van de bbq workshop ideeën.

< Barbecue Workshop Juli Adverteren op onze website >