Zappsport quad rijden voor kinderen

10 Mei, 2023 18:48

Zappsport quad

 

Zappsport wedstrijd quad rijden voor kinderen

ie zijn de grootste snelheidsduivels: de jongens of de meiden? Dat wordt dit keer bepaald tijdens The Battle Quadrijden. Kinderen van Basisschool De Klimop uit Aalten strijden tegen elkaar op een parcours vol scherpe bochten. Wie pakken de Zappsport-beker?

 Zappsport quadrijden voor Kinderen

Zappsport organiseert regelmatig een battle quadrijden waar de kinderen het tegen elkaar moeten gaan opnemen.

Mirte in Zappsport op de quad

https://www.youtube.com/watch?v=fg-ifDrF2R8

Mirte is een van de jongste meisjes in Nederland die aan quadcross doet. We volgen haar bij het NK quad youngsters. Als negenjarige rijdt ze tegen jongens tussen de twaalf en vijftien jaar. Ze is twee keer Nederlands kampioen geworden. Pakt ze weer de titel?

Quadrijden voor kinderen

Vanaf 13 jaar is het bij ons mogelijk. We rijden dan niet met groepen maar je boekt een privé uitje quadrijden.

 Veiligheid voor de kinderen

We beginnen eerst met leren wegrijden en stoppen zodat de kinderen een goede gasdosering hebben en weten waar de remmen zitten. Wanneer ze de quad onder controle hebben gaan ze rijden op verschillende quad parcoursen met steeds weer een andere uitdaging.

1 uur is behoorlijk intensief en ruim voldoende om flink te kunnen rijden. Een privé ritje op de quad kunnen we inplannen op onze rustige uren. Bel voor een afspraak 036-5323580

Quadrijden voor volwassenen

Dit uitje neemt 2 uur in beslag en je gaat rijden op totaal 4 verschillende quad parcoursen.

Meer info over deze speciale actie kan je vinden op www.vvc-adventure.nl/solo-uitjes/quad-uitje-

 Ron Boszhard op bezoek bij VVC Adventure voor een quad battle

 

 

https://www.facebook.com/watch/?v=388896464462123

< Wat zijn vrijgezellenfeesten? Kruidvat Zomerse Eropuitjes >