Slipcursus Motor inclusief rijvaardigheidstraining

4 November, 2007 16:31

De Anti slipcursus Motor, waarbij veiligheid en voertuigbeheersing centraal staan, bevat diverse soorten remtechnieken onder verschillende omstandigheden.

De Anti slipcursus Motor, waarbij veiligheid en voertuigbeheersing centraal staan, bevat diverse soorten remtechnieken onder verschillende omstandigheden.

Slipcursus Motor inclusief rijvaardigheidstraining

Deze 3 uur durende opleiding is onderverdeeld in een aantal facetten, te weten;

1. Behendigheid Slipcursus Motor

Op het verkeersoefenterrein te Almere is een apart oefencircuit ontworpen om de techniek/behendigheid van de motor te verhogen. Dit houdt in dat de motorfiets tussen, over en door diverse obstakels bestuurd dient te worden, waarbij de balans en de bediening een belangrijke factor is.

2. Remmen en uitwijken op glad wegdek tijdens slipcursus met motor

 

Hier ervaart u tijdens een slipcursus hoe een motor fiets reageert als u op een glad wegdek moet remmen en/of uitwijken. De situatie wordt zo realistisch mogelijk gemaakt door middel van speciale watermuren zodat er een schrikreactie bij de bestuurder ontstaat. Uiteraard worden deze oefeningen met aangepaste motoren uitgevoerd.

3. Noodstop met eigen motor

Een zwaar onderschat onderdeel. Uit ervaring blijkt dat men in de praktijk weinig bedreven is om een goede noodstop te kunnen maken. Het verschil tussen voor- en achterrem komt ruimschoots aan bod. Tevens zullen de oefeningen op nat wegdek worden uitgevoerd.

Theorie Slipcursus Motor

Tijdens de theorie komen o.a. de volgende onderdelen aan bod: taal van de weg, onderhoud van het voertuig, motorkleding, zichtbaarheid, stuurtechniek, remtechniek, motor behendigheid, kijktechniek.

 

VVC-adventure. Voor een actief bedrijfsuitjeslipcursusfamiliefeestvrijgezellenfeest of teambuilding event met actie.

VVC-adventure ook voor individuele inschrijvingen Porsche-rijdenHummer-rijdenQuad-rijden en Terrein rijden.

< Slipcursus versus Driftcursus Hummerrijden met 505 pk >