Slipcursus 17 jaar

25 Februari, 2018 14:36

Jongeren veroorzaken vaker verkeersongelukken, dit komt door gebrek aan ervaring. Vanaf 17 jaar mag je examen doen bij het CBR. Tot je 18e jaar moet je begeleid worden door een coach. Op deze manier doe je veilige rij-ervaring op.

Slipcursus volgend met je 17e jaar

Omdat VVC-Adventure beschikt over een afgesloten terrein mag je zonder coach deelnemen aan een slipcursus. Het beste is wel om even 2 maanden rij-ervaring op te doen voordat je een slipcursus gaat boeken.

Welke slipcursus kan je als 17 jarige het beste kiezen

Wij adviseren de slipcursus met skidcar Liefst 20 verschillende oefingen allemaal gericht op de dagelijkse gevaren op de weg. Na deze rijvaardigheidstraining ga je bewuster rijden.

Slipcursus zonder Rijbewijs

Ook deze vraag krijgen wij regelmatig. Tijdens een slippartij moet je op de juiste manier reageren maar ook supersnel. Van iemand zonder rijbewijs kan je dit niet verwachten. Toch hebben wij een individuele slipcursus in ons programma zitten. Soms is het een ultieme wens van iemand om een slipcursus te doen terwijl hij of zij weet nooit het rijbewijs te kunnen halen.

Voorwaarden Slipcursus 17 jaar

  • In het bezit van een rijbewijs
  • Het liefst 2 maanden rij-ervaring met je coach
  • De slipcursus mag je dan individueel volgen zonder je coach.
  • Bekijk hier het overzicht van al onze slipcursussen
< Slipcursus kado - kadobon Slipcursus Tips & Weetjes >