Amsterdam Adventure bedrijfsuitje vol verrasingen

Amsterdam Adventure: Prijzen

De prijslijst is gebaseerd op groepen van minimaal 20 deelnemers.
De prijzen zijn exclusief 19% b.t.w.

Je kan ook vrijblijvend een offerte door ons laten opmaken.


Bedrijfsuitje Amsterdam Adventure  min. 20 deelnemers


Toertocht door Amsterdam met quads, ligfietsen, door de grachten met de drakenboot naar het Vondelpark onderweg is er even tijd voor een Amsterdams drankje. In het Vondelpark gebruiken we de lunch in picknick stijl en tussen de trendy skaters gaan we leren swingen met de swingstep. In het Vondelpark gaan we op zoek naar de juiste route om terug te keren bij ons café in sixties-stijl. Nu alleen nog opstappen op de juiste tramlijn.

Via diverse opdrachten weet u de route te vinden en kan er onderweg ook geld verdiend worden voor het VVC-eindspel.

Het programma begint om 11.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Inclusief picknick, borrel in drakenboot, Amsterdams bittergarnituur en een uurtje naborrelen.

Compleet programma € 85,00 p.p.


Bedrijfsuitje Amsterdam Sandbuggy ralley min. 12 deelnemers

 

In de omgeving van Amsterdam gaat de groep met een aantal sandbuggy op pad, waarbij er verschillende opdrachten moeten worden uitgevoerd. De tocht voert onder andere langs de Amstel en verschillende leuke weggetjes. Halverwege verruilen we de sandbuggy's voor de ligfietsen . Even wennen, maar al snel is het relaxen in deze fietsstand. Niet te relaxed, want met behulp van een kompas moet men een speciale route afleggen. En na afloop natuurlijk stappen in Amsterdam.

3 uur durend programma         € 57,50 p.p.
4 uur durend programma         € 64,50 p.p.


Bedrijfsuitje  rondvaarttocht doorAmsterdam

 

De ader van de hoofdstad, de Amstel, blijft een belevenis om te bevaren. Onderweg zie je de prachtig gerestaureerde Blauwbrug, de Magere Brug, de eeuwenoude Amstelsluizen, Theater Carré, het Amstel Hotel en een grote verscheidenheid aan woonschepen. En meteen na het passeren van de Berlage-brug wordt je omgeven door groen, geheel onttrokken van het bruisende leven in Amsterdam. Het is mogelijk onderweg even een harinkje te kopen of even een lekker patatje te eten aan een Amsterdamse kraam. 

Er is voldoende te zien en ook trek je bekijks wanneer je met de 12 meter lange boot door de grachten heen peddelt op de maat van de grote trom.

2 uur inclusief begeleiding     € 495,00
3 uur inclusief begeleiding     € 575,00

Vrijblijvend meer informatie nodig?

 

Amsterdam-Fotostrip

Home

Papa Koning 50 jaar

We hebben een slipcursus en terreinrijcursus gedaan. Gereden in een Hummer en Porsche. Als familie hebben wij een geweldige dag achter de rug. Instructeurs TOP. Eten en verzorgen goed geregeld. We geven het adres door aan vrienden en bekenden.

Bedankt.

Familie Koning

Slipcursus VVC Adventure, Bolderweg 42, 1332 AW, Almere Buiten, 036 - 532 35 80